Sayfalar

Ru-486 Düşük Hapı Fiyatı, Kullanımı ve Bilgiler

Ru-486 Düşük Hapı Fiyatı, Kullanımı ve Bilgiler

İstek dışı gebeliklerden kurtulmak için pek çok kadın, ru-486 ve cytotec gibi çocuk düşürme hapı kullanmayı tercih etmektedir. Bu haplardan en çok bilineni ise ru-486’dır. Bu tür ilaçları kullanmadan önce mutlaka doktor kontrolünden geçmek ve doktor izni almak şarttır. Aksi takdirde ilaç pek çok riski de beraberinde getirecektir. Peki ru-486 nedir ve nasıl kullanılır ?

Ru-486 gebeliğin erken dönemlerinde kullanıldığında düşük yapmayı sağlayan bir ilaç olarak bilinmektedir. Ülkemizde şu an satışı bulunmamaktadır. Ancak yurt dışında kullanımı devam etmektedir. Planlanmamış bir şekilde hamile kalan kadınların, en son çareleri düşük ilacı kullanmak dahi olsa, bunu doktorun izni olmadan yapmak hayati tehlikeleri de beraberinde getirecektir. Bu nedenle Ru-486 gibi düşük ilaçlarının kullanımı tavsiye edilmemektedir. Öyle ki bu tür ilaçların işe yarayıp yaramadığı da muammadır. İstenilen sonuç elde edilemediğinde hayal kırıklığına uğramamak için ilaç hakkında daha fazla bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.
kürtaj ve düşük hapı ru486
Bu tür ilaçları kullanmayı planlayan kadınların büyük bir çoğunluğu sık sık “RU-486 düşük hapı nasıl satın alınır ?” sorusunu sıkça yöneltmektedir. Bu tür ilaçların ülkemizde satışı olmadığından genellikle yurt dışından sipariş üzerine getirilmektedir. Ancak piyasada dolandırıcı çoktur. Bu nedenle yurt dışından sipariş vermek tavsiye edilmemektedir. Eğer istenmeyen bir şekilde gebelik durumu söz konusu ile bu durumdan kürtaj yöntemi ile kurtulmak en sağlıklısı olacaktır. Çünkü ru-486 gibi ilaçların insan sağlığını ciddi oranda tehlikeye attığı, hatta ölüm gibi riskleri de beraberinde getirdiği bilinen bir gerçektir. Bazı durumlarda ise düşük haplarının bilinçsiz bir şekilde kullanılması, kadınların yeniden hamile kalmasına da engel olabilmektedir. Yani kısırlık da risk faktörleri arasındadır. Bu nedenle istenmeyen gebelik sorunu ile karşı karşıyasanız mutlaka uzman bir doktordan yardım almayı denemelisiniz.

18 Yorum

 1. ru486 hiç bir yerde bulunmuyor ne yazık ki 🙁

 2. nasıl ve ne kadar zamanda geliyor? Ücreti nedir?

 3. lütfen bana yardım edin o ilaca ihtiyacım var 17 yasındayım nasıl ulasabilirim size

 4. acil o ilaca ihtiyacım var

 5. Lütfen banada yardımcı olur musunuz

 6. bu ilacı nasıl alabilirim

 7. ben düşük hapı istiyorum kürtaj olamam hap lazım muhakkak

 8. yurtdısından istettim 2hap geldi birtane kulandım 1kutu var elimde 8haftalık gebeligimi sonlandırdım.

  • Bana yapar misin lutfen nasil yaparim

   • Çok ama çok zor durumdayım bana yardım et nerden aldık ilacı canım lütfen yalvarırım sana

  • Ne kadar ilacın fiyatı

 9. Size ulaşmak istiyorum acil eşinizde düşük ilacından var mı ?

 10. Ru 486 düşük hapı almak istiyorum

 11. Ben 17 yasindayim hamile oldugumu dusunuyorm bana o hapdan getirtebilir misiniz lütfen cok zor durumdayim

  • bende o haptan istiyorum acil ru 486 dan

 12. Bana bu ilaçtan çok acil lazim hic bi yerde bulamadim yardimci olur musunuz

 13. ru 486 düşük hapının Fiyatı ne kadar

 14. Düşük hapından hala elinizde varsa nasil ulasabilirim size acaba?

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Download mp3

www.dusukhapimerkezi.org sitesi bilgilendirme amaçlı açılmıştır. Sitede düşük hapı v.b maddelerin satışı yapılmamaktadır. Bu tarz maddeleri satmak isteyen kişilerin iletişim bilgileri (telefon, mail vb.) sitede kesinlikle yayınlanmamaktadır. Dolayısıyla ilaç almak isteyenler ile satmak isteyenler hiç bir şekilde irtibata geçirilmemektedir.