Sayfalar

Bebek Düşürme İğneleri

Bebek Düşürme İğneleri

Yeni ortaya çıkan ve herkesin düşük yapmak isteyenlerin ilgisini çeken bebek düşürme iğneleri hakkında sizler için detaylı araştırma yaptık. Piyasada çeşitli bebek Düşürme İğneleri vardır, bunlara söktürücü iğne de diyebiliriz. Söktürücü iğneler eczanelerden alındığı gibi yine eczalerde yapılabilir. Bu iğne hamile olma riskini azaltır ve adet olmanızı sağlar . Bebek Düşürme iğnesi sadece adet görüp kanama olmanızı sağlar . Hamile iseniz bu iğne düşürmeniz için bir fayda sağlamaz. Bebek düşürme iğnesi adet gecikmeniz varsa kullanır. Hamile miyim gibi sorulara cevap olarak bu iğneyi kullanabilirsiniz. Kanama olsun hamile riskim olmasın diye düşünürseniz bu iğneler size fayda sağlayabilir.

bebek düşürme iğnesi

Küçük yaşta olan ve hamilelik riski olabilenler genelde iğne yöntemini kullanıyorlar. Fakat bu iğne hamile bir kadının bebeği düşürmesinde etki etmez. Çünkü bebek artık fetüs olmaktan çıkmış, cenin olmuştur. Bu iğneler bebek henüz oluşumunu tamamlamadığı aşamada kullanılır. Eğer ki bir süre çocuk düşünmüyorsanız ve adet gecikmesi yaşadıysanız bu iğneyi oluşum gerçekleşmeden kullanmalısınız ki etki etmeli. Eğer hamile iseniz ve çocuğunu<u istemiyorsanız bebek düşürme hapları mevcuttur. Bebek düşürme hapı yani diğer adıyla kürtaj hapı bu aralar çok yaygın olmaya başlamıştır. Bu ilaç rahim bölgesini genişletip çocuğunuzun düşmesine sebep olur. Çok basit gibi görünse de bu hap aslında çok tehlikelidir. Bir uzmana gözükmeden kullanırsanız fazla kanama riski bulunmaktadır. Kürtaj olmak istemeyen kızlar genelde bu hapı almakta. Fakat hap ile bebeğinizi düşürseniz bile içinizde biriken kan pisliğini almak için yine kürtaj olan yerlere gitmeniz gerekiyor. Bebek düşürme hapı içinizdeki kanı temizlemiyor. Bebek düşürme hapı bakanlık tarafından onaylanmasa da satılmakta. Zor durumda olan kadınlar için satışı sürmekte. Bebek düşürme iğnelerini tavsiye edebiliriz fakar kesinlikle bebek düşürme hapını tavsiye etmiyoruz. RU-486 ilacı Abd tarafından Çocuk düşürme hapı olarak onaylandı fakat Türkiye için RU-486 Çocuk düşürme hapı onaylanmadı çünkü büyük risk arz etmekte. Abd onaylı ilaç Türkiye de onaylanmasa bile bazı bölgelerde yasa dışı satılıyor ve oldukça da rağbet görmekte. Çocuk düşürme hapı daha dolay gibi görünse de tehlikeli olduğunu da unutmamak gerek. Bebek düşürme iğneleri henüz bebek oluşumu başlamadan kullanılmalıdır.  Riskli olduğu gibi yan etkileri de mevcuttur. Baş dönmesi, kusma, sancı, rahimden parça düşme gibi bir çok yan etkisi bulunmaktadır. Eğer ki kullanılırsa hayati riskleri çok büyük tehlike altına almış olurlar. Bebek düşürme iğneleri kullanımında dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz.

2 Yorum

  1. kız arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdik. 18 yaşından küçük. ilişkiye gireli 10 gün oldu ve adeti 5 gün gecikti. Hamile olup olmadığı konusunda kesin bilgimiz yok. Eğer hamile ise bu iğne ile kurtulabilir miyiz?

  2. bu çocuk düşürme hapını nereden bulabilirim

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Download mp3

www.dusukhapimerkezi.org sitesi bilgilendirme amaçlı açılmıştır. Sitede düşük hapı v.b maddelerin satışı yapılmamaktadır. Bu tarz maddeleri satmak isteyen kişilerin iletişim bilgileri (telefon, mail vb.) sitede kesinlikle yayınlanmamaktadır. Dolayısıyla ilaç almak isteyenler ile satmak isteyenler hiç bir şekilde irtibata geçirilmemektedir.